Co oznacza zaniżony poziom FT4?

Dzień dobry, sprawdzałam poziom hormonów tarczycy (tak dla siebie samej) i wyszły następująco: TSH 2,18 mlU/L fT3 3,4 pmol/L fT4 11,2 pmol/L W związku z tym mam pytanie czy zaniżony poziom fT4 powinien mnie skłonić do dalszych konsultacji? Zaznaczę może, że w chwili obecnej od 3 tygodni przyjmuję antydepresanty (Asentra, Trittico).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.