Co oznacza zapalenie przyczepów więzadła rzepki?

Witam. Od lat mam zapalenie przyczepów więzadła rzepki. Kolana nie są opuchnięte ale robią się ciepłe i zaczerwienione. Rehabilitacja nie pomogła, leki przeciwzapalne nie pomogły. Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Każdą możliwą chorobę wykluczono [borelioza, glistnica,atopia, itd.]. Od niedawna zauważono u mnie niedobór witaminy D3. Podejrzewam, że zapalenie może mieć związek ze spożywaniem glutenu ale alergolog powiedział, że to nie są objawy celiakii.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Czy masa ciała jest w normie? Czy wypija Pani odpowiednią ilośc płynów. Warto dalej szukać przyczyny - jakie są podstawowe wyniki badań morfologii krwi?