Co oznacza zapis echa serca - IVC nie uwidoczniono?

Wczoraj otrzymałem wynik badania echo serca. Wszystkie parametry serca są opisane,natomiast w opisie jest,że IVC-nie uwidoczniono.Po raz pierwszy się z tym spotykam,choć miałem parę razy wykonywane echo serca. Moje pytanie: co może być przyczyną nie uwidocznienia IVC w badaniu. Nadmieniam,że kontrole u lekarza będę miał za dwa miesiące.Dziękuje za udzielenie odpowiedzi.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może to wynikać z techniki przeprowadzenia badania i doświadczenia lekarza, który je przeprowadzał.