Co oznacza zapis EKG u osoby po dwóch zawałach?

Witam tata mój ma 58 lat jest po dwóch zawałach , był ostatnio na ekg i interpretacja wyników jest napisane : rytm zatokowy miarowy , możliwy zawał ściany dolnej ewolucja krzywej zawalowej , prawogram . Czy to znaczy ze miał 3 zawał ? Czy zawsze po przebytych zawałach tak są opisywane wyniki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej porównać zapis ekg z poprzednim i sprawdzić czy coś się zmieniło. Proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza POZ