Co oznacza zapis: Infiltratio carcinomatosa?

Proszę o informację, co oznacza ten zapis: Infiltratio carcinomatosa/adenocarcinoma mucocellulare lauren hyperplasia forealis. Gastritis chronica simplex activa.

- ten zapis posiada błędy i raczej powinien wyglądać w ten sposób:
Infiltratio carcinomatosa / adenocarcinoma mucocellulare Lauren... Hyperplasia fovealis. Gastritis chronica simplex activa.
- oznacza wtedy:
Naciek nowotworowy / gruczolakorak śluzowokomórkowy Lauren (to typ raka żołądka według nomenklatury Laurena, czyli albo jelitowy albo rozlany albo mieszany - w tym zapisie nie podano typu). Przerost dołeczkowy (przerost częściowy, miejscowy śluzówki żołądka). Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka proste aktywne.