Co oznacza zapis nieprawidłowy i nieznaczna regresja zmian?

zapis wykonano w czuwaniu.Rytm alfa 9-10 Hz{35 uV w okolicach tylnich.Rz zaznaczona.Na tym tle rwjwstruje się pojedyncze i w małych grupach fale theta o amplitudzie do 40 uV w okolicach skroniowo-potylicznych obustronnie.Hv nieco nasila opisane zmiany,tendencja do uogólniania się zmian.Fs bez wyrażnego wpływu na zapis. Orzeczenie:zapis nieprawidłowy nieznaczna regresja zmian w porównaniu z badaniem poprzednim. Pytanie: Czy ten zapis eeg jest prawidłowy,czy jest to padaczka

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można jednoczenie ocenić,zapis trochę lepszy w porównaniu z poprzednim, wskazana kontrola u neurologa.
Pozdrawiam