Co oznacza zapis niskonapięciowy ze zmianami rozsianymi niedużego stopnia?

Witam, czy mógłby ktoś zinterpretować mój wynik eeg? Oto on: Zapis niskonapięciowy, rejestruje się niskonapięciowa czynność alfa 10-11 Hz, nieliczne rozsiane niskonapięciowe fale ostre pojedyncze i w małych grupkach, głównie występujące w przednich okolicach. Fs i Hv nie aktywują zmian. Rz obecna. Orzeczenie: Zapis niskonapięciowy ze zmianami rozsianymi niedużego stopnia.

Witam!
Zapis nie jest jednoznaczny i należałoby go powtórzyć. Niskonapięciowe zmiany w okolicach przednich należy ew. różnicować z artefaktami biologicznymi - poza nimi pozostała część badania nie wykazuje patologii. Badanie należy powtórzyć w miarę możliwości na innej aparaturze!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.