Co oznacza zarost nad ustami?

Witam, jestem kobietą, mam 18 lat, dość wyraźny, ciemny meszek nad górną wargą, ciemne włosy na brzuchu oraz bardzo małe piersi, a w zasadzie ich nie mam. Czy może to być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi , a jeśli tak, to czy po przepisaniu przez lekarza hormonów, piersi jeszcze urosną ?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do lekarza, najlepiej do endokrynologa i wykonać badania hormonalne. W Pani wieku, przy odpowiednim uregulowaniu gospodarki hormonalnej, może jeszcze dojść do powiększenia się piersi. Najpierw natomiast należy wykonać odpowiednią diagnostykę.