Co oznacza zatkanie ucha po zapaleniu gardła?

Miałam ostre zapalenie gardła w trakcie którego zatkało mi lewe ucho, uczucie zatkanego ucha utrzymuje się już dwa tygodnie, wizytę u laryngologa mam dopiero za miesiąc. Nie mam w uszach woskowiny, używałam kropli do czyszczenia uszów. Czy mogę jeszcze coś zrobić? Czy jeśli taki stan będzie się utrzymywał nadal mogę stracić słuch w ciągu miesiąca?

Jak chcesz słyszeć to nie używaj żadnych kropli z reklam TV I radia tylko wyłącznie po badaniu specjalisty od uszu, oczu, nosa czy też od innych otworów naszego ciała. Teraz o swój słuch zapytaj producentów kropli które stosowałaś do czyszczenia uszu.