Co oznacza zatkanie ucha u 18-letniej osoby?

Wczoraj dostałem ręką w ucho i od tamtego czasu mam jakby uczucie zatkania. Ledwo na to ucho słyszę, ale jak wkładam słuchawkę z muzyką to jednak słychać, ale bez basu. Ucho mnie nie boli, nie mam też żadnych wycieków z niego, ani zawrotów głowy czy innych objawów. Słyszałem że błona bębenkowa szybko się goi, czy powinienem się martwić, czy raczej jeszcze poczekać?

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej wszystko wróci do normy po jakimś czasie, jednak gdyby objawy uszkodzenia błony bębenkowej nie mijały lub się nasilały, proszę się umówić na wizytę do laryngologa w celu zbadania.