Co oznacza zatykanie ucha i wydzielina w gardle?

Witam, mam problem, od dwóch miesięcy męczy mnie zamykające sie ucho, spływająca wydzielina po gardle (w postaci pianki w smaku kwaskowata) biały nalot na języku. Z gory powiem ze posiadam duze podziurawione migdałki, laryngolog stwierdził rownież krzywa przegrodę nosowa. Podczas wizyty u laryngologa stwierdził rownież ze jest to płyn za błona bębenkową i przepisał leki: cirrus, krople do nosa robione, krople buderhin, krople do ucha otoargent. Jestem na tych lekach tydzień i 2 dni, mam zażywać je 2 tygodnie max. Nie widzę poprawy ucho wciąż sie zatyka a wydzielina spływa. Proszę o pomoc

Skoro płyn jest za błoną bębenkową to nie stosuj kropli do ucha. nie wiem w jakim stopniu skrzywiona jest przegroda nosa i na którą stronę. Zdrowe uszy to drożny nos. może chrapiesz w nocy i nie masz spływania tylko zasychanie w gardle wydzieliny, nie wiem. Przyjedź może.