Co oznacza zawieszanie po marihuanie?

Co oznacza ,,Zawieszenie po marihuanie.'' gdyż prawie właśnie tak się zawiesiłam, dziś biorę psychotropy. Co dokładniej kryje się pod tym terminem oraz czy uda się z tego wyjść?

Substancje psychoaktywne mogą uaktywniać niektóre procesy (także chorobowe). Nie wiem, jakie dokładnie objawy ma Pani na myśli, ani skąd ten termin, ale zachęcam do skonsultowania się z lekarzem psychiatrą, który będzie umiał najlepiej określić ewentualne zaburzenia związane z używaniem substancji psychoaktywnej.

Witam
Zawieszenie oznacza stan pre-psychotyczny czyli częściowy brak kontaktu z rzeczywistością. Jeżeli ma Pan takie stany po paleniu marihuany to proponuje więcej nie palić, gdyż po prostu może mieć Pan predyspozycje do zachorowania np na zaburzenia psychiczne. Uda się z tego wyjść jeżeli przestanie Pan palić i skorzysta Pan z dobrej psychoterapii.
Anna Suligowska