Co oznacza, że nie stwierdzono patologicznego wzmocnienia ani ognisk restrykcji dyfuzji?

Proszę o interpretacje. Badanie wykonano w sekwencjach....., dwufazowo, aż, sag, cor. Drobne, niespecyficzne ogniska podwyższonego w obrazach T-2 zależnych w istocie białej obu płatów czołowych i ciemieniowych, głównie podkorowe odpowiadają najpewniej zmianom naczyniopochodnym, lokalizacja i morfologia zmian nie jest typowa dla sm. Patologicznego wzmocnienia ani ognisk restrykcji dyfuzji nie stwierdzam. Obraz MR nie uległ zmianie w porównaniu z badaniem poprzednim 2 miesiące temu.

to przemawia za chorobą drobnych naczyń Celowa jest suplementacja np specyfikami Dr Ratha: Arteriforte, Vitacor plus, Phytobiologicals