Co oznacza, że pęcherzyk ciążowy znajduje się na odcinku nadszyjkowym?

Witam. ostatnia @ 16.10.2014 , przytulanie z mezem 25.10.2014 r. 18.10.14 pozytywny test bhcg 519,40. 19.10 wizyta u ginekologa widoczny pecherzyk o wymiarach 6 mm brak polowy lewego jajnika po laparoskopi wodniak jajowodu , prawy jajnik prawdopodobnie torbiel ze znakiem zapytania na cialko zolte. Ginekolog napisala ze pecherzyk ciazowy znajduje sie na odcinku nadszyjkowym .. co to moze oznaczac? kazala przyjsc za 2 tyg na kolejne usg! nie bylo pecherzyka zoltkowego!

Marek Pabian

Witam serdecznie,
wynik hcg = 519 to za mało aby zobaczyć pęcherzyk.kontrolne USG pozwoli sprawdzić,czy ciąża jest prawidłowo zagnieżdżona.
Pozdrawiam,Marek Pabian