Co oznacza, że stwierdzono reakcje nieswoiste w testach mikrokolumnowych?

witam, jestem w 30 tygodniu ciąży, tydzień temu robiłam badania na przeciwciała. Wynik: Grupa krwi B RhD (dodatni) Fenotyp CC Ee K- Przeciwciała: Allop/ciał nie stwierdzono. WYNIK: Stwierdzono reakcje nieswoiste w testach mikrokolumnowych. WSKAZANIA: Przetaczać krew KKCz gr B RhD (dodatni) C-,K-. Metody badań: mikrokolumnowa (PTA, test enzym), probówka (NaCI). proszę o interpretacje tych wyników, co mnie czeka za te 3 tygodnie? /Magda

Lek. Tomasz Budlewski

A co będzie za 3 tyg ? konieczny dobór odpowiedniej krwi po powyższych badaniach będzie mozna To zrobić z większa precyzja