Co oznacza, że ta część włókien została uszkodzonych?

Witam, kobieta-lat 20. Jestem zaawansowanym krótkowidzem z wysokim ciśnieniem dna oka, mam podejrzenie jaskry, w pierwszym OCT wyszło, że część włókien zostało uszkodzonych, ale nie biorę jeszcze leków. Od kilku miesięcy mam narastające bóle głowy, które występują codziennie. Są głównie tępe, uciskowe i pulsujace. Nie da się ich wytrzymać. Biorę np Paracetamol, ale nic nie pomaga. Okulista mówił, że przyczyn bólu głowy może być wiele, a mi już ciężko z tym wytrzymać. Proszę o jakieś rady.

Witam.oct to jest anatomia czyli Pani uroda. Coś czego się nie poprawi bo jest. Natomiast jest ważne czy ma Pani jaskrę czy tylko nadciśnienie oczne. I teraz tak można zrobić próbę na leki czy Pani się dobrze poczuje i objawy ustapią. .po ja tak robię ale tu jest bardzo mało informacji od Pani wywiad inne zagrożenia itp.pozdrawiam serdecznie