Co oznacza, że uwidoczniono słabo ograniczoną zmianę ogniskową?

Dzień dobry, byłam ostatnio na usg tarczycy. Jeden z sześciu guzów w prawym płacie ma następujący opis: "w dolnym biegunie płata prawego uwidoczniono słabo ograniczoną zmianę ogniskową o wymiarach 25x16x18 mm, z widocznymi licznymi przestrzeniami płynowymi średnicy do 6 mm oraz makrozwapnieniami wielkości do 4 mm, z bogatym mieszanym wzorcem unaczynienia w opcji CD/PD". Czekam na wyniki biopsji (jest to już 3 biopsja z tego guzka od 2002r). Reszta guzków mała i z opisu raczej niegroźna, hormony tarczycy w normie, tarczyca niepowiększona, węzły chłonne niepowiększone). Trochę się martwię, czy może to być coś poważnego ?

Lek. Michał Lenard

Guz w opisie USG ma cechy wzbudzające niepokój, ale dopiero biopsja wykaże, czy jest się czym martwić. Pozdrawiam!