Co oznacza, że uwidoczniono ujście wyrostka robaczkowego i zastawkę Bauhina?

Witam, mam 64 lata, jestem po kolonoskopii z opisem"Aparat wprowadzono do kątnicy. Uwidoczniono ujście wyrostka robaczkowego i zastawkę Bauhina. We wstępnicy polip o śr ok3mm-usunięto kleszczykami{but1} W odbytnicy polip o śr 10mm- usunięto pętlą{but2}. Nie stwierdzono innych zmian patologicznych, przygotowanie{3-3-3}9/9

Jeżeli uwidoczniono ujście wyrostka robaczkowego i zastawkę Bauhina to znaczy , że lekarz oglądnął całe jelito grube i okolicę zastawki oddzielającej jelito grube od cienkiego. Ponieważ nic więcej nie ma w opisie o tej okolicy to można domniemywać, że są prawidłowe.