Enterococcus spp wyhodowane - co to znaczy?

Jestem w 24 tygodniu ciąży - proszę o interpretację niejasnych wyników posiewu. Ilość bakterii 10^3 CFU/ml moczu. Flora bakteryjna mieszana, wyhodowano Enterococcus spp., Streptococcus agalactiale i pałki G- z rodziny Enterobacteriaceae. Paciorkowca mam w pochwie, wyszedł mi z ostatniego posiewu, więc być może próbka była zanieczyszczona. Martwią mnie jednak pozostałe organizmy wykryte w badaniu. Będę wdzięczna za wyjaśnienie, co mogą oznaczać i czy muszę się martwić. Przede wszystkim co oznacza, że Enterococcus spp zostało wyhodowane? I czy wynik oznacza, że w moim organizmie wyhodowane zostały jedynie bakterie Enterococcus spp czy pozostałe również? Jeśli tak to trochę mnie to przeraża, bo nie bardzo wiem co teraz powinnam zrobić... Z góry dziękuję za wszystkie porady w mojej sprawie. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odpowiednie leczenie proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa prowadzącego leczenie