Co oznacza, że została niewielka komora po usunięciu drenu?

Po usunieciu drenu (drenaż opłucnej z powodu ropniaka opłucnej) utrzymuje się mi stan podgorączkowy przez kilka dni. Lekarz na wypisie napisal ze zostala niewielka komora. Co to oznacza i czy ten stan podgoraczkowy jest normalny?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy nadal się utrzymują i konieczna kontrolne badania i obserwacja czy doszło do wchłonięcia się tej komory która pozostała.