Co oznacza zespół niepełnej preekscytacji?

Proszę o ocenę badania holtera-średnia częstość rytmu 66/min, minimalna 37/min godz.04:36, max.119/min. godz. 04:50.Stwierdzono 8 pobudzen przedwczesnych nadkomorowych-SVES, VES i innych komorowych zaburzeń rytmu,pauz,FA nie obserwowano.Okresowo niemiarowość zatokowa(1 raz).Utrzymuje się stałe skrócenie odcinka PQ poniżej0,12s w analizowanym zapisie.Diagnoza zespół niepełnej preekscytacji. Co to oznacza?Próba wysiłkowa ujemna. Biore leki-Zoloft, Trittico, wziew Pulmicort, Preductal i Helides

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Choroba polega na występowaniu dodatkowych pobudzeń serca. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i kontynuować terapię.