Co oznacza zgrubienie na głowie?

Dzień dobry. Wczoraj wyczułam na głowie małe zgrubienie. Jak dotknęłam palcem poczułam coś wystającego, myślałam że to kleszcz... Poprosiłam męża żeby zobaczył co to. Okazało się że skóra jest zaczerwieniona w tym miejscu i wystaje mały gruby biały włos, Jakby był złamany. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zapalenia mieszka włosowego . Proponuje udac się do lekarza rodzinnegk