Co oznacza zgrubienie na lewym boku pod żołędzią?

Często się masturbuję, ale seksu nie uprawiam. Jakiś czas temu tj plus minus rok temu pod żołędziem na około skóra mi zjaśniała (zrobiła się biała zamiast jak wcześniej czerwona). Po ściągnięciu skóry z żołędzi mniej więcej na granicy skóry normalnie schowanej, a na wierzchu coś się zmieniło wizualnie i chyba w minimalnym stopniu także fizycznym bo widać takie jakby lekkie wcięcie w schowanej części. Wczoraj zauważyłem takie jakby zgrubienie na lewym boku pod żołędzią - nie punktowe lecz liniowe

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza urologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.