Co oznacza zgrubienie na wardze po urazie?

W wyniki zasłabnięcia uszkodziłam dolna wargę. Została niemal przebita na wylot. Zszyta po 2 szwy od strony wew oraz zew. Aktualnie mamy 8 dzień po zszyciu. Szwy odpadły, rana ładnie się goi i prawie nie jest zauważalna lecz w jej miejscu wyczuwam spore ( wielkości ziarnka pieprzu) zgrubienie na granicy wargi a brody. Co robić ? Czy powinnam uda się do lekarza? Pozdrawiam

To zapewne krwiak, który na pewno powstał po urazie. Taki krwiak powinien wchłonąć się samoistnie po 2-3 tygodniach od urazu. W razie wątpliwości proszę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z chirurgiem.