Co oznacza zgrubienie u osoby po operacji usunięcia tarczycy?

Witam jestem 2 tyg ponad pi operacji usunięcia całej tarczycy. Martwię się ponieważ w środku czuje równo z cięciem mam takie zgrubienie spuchnięte nie wiem czy tak ma być

Lek. Paweł Szadkowski

2 tygodnie to za mało na pełne wygojenie rany po usuniętej tarczycy. Tkanki w dalszym ciągu się regenerują i przebudowują więc może Pani czuć zgrubienie. Proszę dać temu trochę czasu.