Co oznacza zielona wydzielina z piersi u 35-latki?

Zielona wydzielina z piersi...Od ponas roku z obu piersi wypływa zielona wydzielina. Plyn był badany wielokrotnie. Wszystkie wyniki w normie.Prolaktyna tarczyca itd.Karmilam dwiw córki poersia ppnad 9 lat temu. Mammogtafia ok ,usg tez3.Jak siw tego pozbyć? Jak wyleczyć?Utrudnia mi to współżycie z mężem. Mam obrzydzenie so własnych piersi. Nikt nie jest w stanie mi pomóc. Czy przy takim schorzeniu jest możliwe usuniecie piersi i ppddanie się operacji powiększenia biustu? Jak siw tego pozbyć?Bralam antybiotyki przez pół roku...Nic nie pomogło...

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z chirurgiem - specjalistą zajmującym się leczeniem chorób piersi.