Co oznacza zielone zabarwienie kału i wzdęcia?

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu mam problem prawdopodobnie z jelitami. Po pierwsze brak apetytu, po zjedzeniu- odbijanie się, czkanie i gazy. Ciągle czuje się wzdeta i dokucza mi problem ze snem. Codziennie budzę się około 3 nad ranem i nie mogę usnac. Dziś rano mój stolec był w kolorze zielonym, dokładnie jakby otoczony nalotem blado-ziolonym. Proszę o pomoc Pozdawiam

Dzień dobry!
Proszę niezwłocznie udać się do lekarza. Pomocne może się okazać zachowanie próbki do badań laboratoryjnych.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska