Co oznacza zielony katar u 7-letniego dziecka?

Dziecko lat 7 ma co 3 tyg. katar wodnisty przezroczysty czasami jest zielony tak już to trwa z 5 miesięcy oczywiście po lekach aerius czy innych na alergie metmin jest dobrze na 3 tyg. i potem znowu nawrót ale po jakimś czasie śmierdzi jej z nosa bardzo brzydko zrobiłam jej testy na alergie pokarmowa bo słyszę ze ma na pewno alergie ale wyniki będą za miesiąc cały czas myślę ze to zatoki przeważnie zaczyna się od prawej dziurki która jest zatkana a lewa później myślę o wymazie z nosa na razie słyszę ze niema takiej potrzeby ale sama jej chyba zrobię czy to grzyb czy jakaś bakteria ...a może jest jakaś maść do noska dla dzieci żeby to zlikwidować obecnie katar przezroczysty i śmierdzi z nosa … na aeurius i metmin i immunotrofina jest obecnie... i….dlaczego śmierdzi z nosa ???????????????….

Zielony katar to nie alergia więc nie truj dziecka lekami! Metmin to lek sterydowy wyłącznie na alergiczny katar nosa. jest przeciwwskazany w chorobach bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych. proszę przeczytać ulotkę Metminu i dać ją do przeczytania panu doktorowi, który popełnił błąd sztuki lekarskiej. Dzieci często przestają rosnąć po tego rodzaju lekach! Cuchnąca wydzielina z nosa może świadczyć o obecności ciała obcego w nosie lub zakażeniu bakteryjnym. Niech laryngolog dokładnie zbada nos kamerą i pobierze sam wymaz z nosa. Proste.