Co oznacza zielony katar u dziecka?

Witam. Od 18 miesięcy (czyli od dnia urodzenia mojej córeczki) zmagamy się z gęstym, zielonym katarem. Z uwagi na to, że dziecko nie urodziło się w Polsce i nadal w Polsce nie mieszkamy, zmuszeni jesteśmy korzystać z tutejszej służby zdrowia. Zwykle wizyta kończy się na słowach; "proszę podać paracetamol, jeśli nie zauważą państwo poprawy, zapraszamy ponownie." Raz tylko dziecko dostało antybiotyk (ku wielkiemu mojego zdziwieniu), ponieważ miała zapalenie uszek. Nie wiem, nie mam pojęcia czy to

ha to pewnie kraj w którym pracowałem czyli Anglia. Na 80 procent to alergia. jeśli mieszkacie blisko southampton polecam atlantic clinic. zrobia badania na alergie panel ige swoiste z krwi. jak nie przyjedzcie do mnie do łodzi. dolot w godzinę. hubala 1 poradnia aloes. pobiorę krew i się rozjaśni. pozdrawiam.