Co oznacza złe samopoczucie i bóle brzucha?

Na co choruje? Zaczęło się od bólów brzucha , miałam straszne zaparcia które zwalczyła po 2 miesiącach zmieniając dietę na błonnikowa oraz pomagał mi tribux. Niestety jestem bez siły, mam częste leki , ospałość ciagle boje się ze umieram od 2 tygodni boli mnie głowa , wczoraj się tak przestraszyłam ze nie mogłam stanąć na nogi , kręciło mi się było mi słabo drętwiały mi wszystkie kończyny i mięśnie cała sięgałam. Wylądowałam szpitalu zrobili prześwietlenie głowy nic nie wykazało badania krwi wszystkie wporzadku. Ale ja ciagle się złe czuje jestem zmęczona widze na wyraz inaczej ciagle boje się ze umieram , ciagle płacze. Pani która przyjmowała mnie na oddziale wczoraj powiedziała mojej mamie czy nie powinnam skorzystać z psychologa . Nie rozumiem o co może chodzić ? Ponad to boli mnie kręgosłup i tym bardziej odcinek szyjny, w prześwietleniu lordoza oraz zwyrodnienie kręgosłupa i jakieś zwężenie kręgów . Rehabilitacja dopiero od czerwca co robić ? Czy ja umieram ? Rehabilitant kazał mi zrobić jeszcze badania na magnez i wapmno ponieważ uważa ze złe wchłania mój organizm i mam go za mało . Dużo się odchudzam po schudłam 30 kg czy to coś tej przeszkadza ? Proszę o pomoc

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam rozważyć jednak wizytę u psychiatry, gdyż obraz kliniczny może świadczyć o zaburzeniach lękowych. Proszę się tego nie obawiać. To jak wizyta u każdego lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.