Co oznacza złe samopoczucie po stosunku?

Witam ostatnio po stosunku 4-5 dni miałem początek złego samopoczucia w 5 dniu bóle mięśni łydek bol klatki piersiowej plus czestomocz przez dzień dopóki leków nie pobralem w 6 dni duszczonsci bol łydek i lekko koluje się w głowie czy mogłem zarazić się HIV czy po prostu inny wirus?24 lata

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej to zwykła infekcja wirusowa. Wczesne objawy zakażenia HIV pojawiają się zazwyczaj po 2-3 tygodniach, nie po 4-5 dniach.