Co oznacza zmęczenie i kłucie brzucha przy Helicobacter Pylori?

Witam od 3 tygodni po wypiciu whisky z energetykiem co ogólnie ja nie pije wcale nic % wcześniej 2 miesiące temu leczony helikopter gastroskopia bez zmian żołądka obecność helikopter , od wypicia alkoholu miewam gazu biegunki , czasami częste stolce np po jedzeniu , lekarz przepisał 3 tygodnie temu duspatalin retard sanprobi ibs ale brzuch mniej kłuje ale czuję się zmęczony jak bym miał gorączkę a nie mam morfologia zrobiona rozszerzona plus mocz wyniki super ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.