Co oznacza zmęczenie i suchość skóry?

Witam.Mam 43 lata i od jakiegoś czasu czuję ciągłe zmęczenie,senność,mam suchą skórę oraz podwyższone ciśnienie i puls.Zrobiłam badanie TSH- 0,792 , FT4-1,19, ATPO -60. Czy one są prawidłowe. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

TSH i FT4 są w normie. Dla ATPO nie podała Pani norm, a te się różnią pomiędzy poszczególnymi laboratoriami. Możliwe, że poziom przeciwciał jest podwyższony, jednak samych przeciwciał się nie leczy, gdyż mogą one występować i u osób zdrowych.