Co oznacza zmiana echogeniczna w trzonie trzustki?

witam serdecznie robilam badanie usg jamy brzusznej i niestety ale w trzonie trzustki pokazala sie zmiana echogeniczna okolo 3 cm. czy to oznacza guza czy moze torbiel ...mam skierowanie na tk z kontrastem i nie ukrywam ze jestem okropnie zaniepokojona. prosze o jakas podpowiedz czy to jest cos powaznego pozdrawiam

Podejrzewam , że pominęła Pani przepisując opis usg przedrostek hypo- lub hyper-echogeniczna - ma to dość istotne znaczenie , ale nie decydujące. Radzę spokojnie czekac na badanie CT , zż