Co oznacza zmiana kształtu piersi?

Moja prawa piers zmieniła krztałt i czuje pod skura zpory guz czego niewyczuwam w lewej piersi

Tomasz Nęcki

Dzień dobry,

zdecydowanie POWINIEN pan udać się na konsultację do lekarza. Nowotwory piersi u mężczyzn są co prawda dość rzadkie, jednakże jak najbardziej istnieje możliwość ich wystąpienia. Lekarz (np. lekarz rodzinny) oceni charakter zmiany i w razie potrzeby skieruje Pana na odpowiednie badania, celem postawienia ostatecznego rozpoznania.