Co oznacza zmiana prawdopodobnie przewodowa o niejednoznacznym charakterze?

Badanie RM-badanie dynamiczne-wyniki Piersi tluszczowo-gruczołowe,W badaniu MGR skupisko mikrozwapnień w piersi prawej bez odpowiednika w badaniu USG,w badaniu MR dynamicznym w kwadracie dolnym-zewnetrznym piersi prawej uwidoczniono obszar wzmocnienia kontrastowego o krzywej typu I ,o policyklicznych zarysach i wydlużonym ksztalcie,wym.12x9 mm -prawdopodobnie odpowiada skupisku mikrozwapnień-zmiana prawdopodobnie przewodowa o niejednoznacznym charakterze,Birads 4a.węz.pach i przym niepodej

Jeżeli zmiana jest podejrzana dla radiologa, zaproponowana będzie Pani biopsja mammotomiczna. Ona wyjaśni wątpliwości i pozwoli na podjęcie właściwej decyzji.