Co oznacza zmiana w sutku?

Witam! Wczoraj (16.02.18) byłam na badaniu USG piersi. Wykryto w prawej piersi zmianę nieregularną, spikularną, 6,7 mmx 7 mm. Węzły chłonne są w normie. Zmiana jest niewyczuwalna poniewaz znajduje sie centralnie tam gdzie sutek. Lekarz skierowal mnie do onkologa, za dwa tygodnie mam wizyte. Ostatnie badanie USG piersi robilam 6 lat (wiem ze bardzo dawno) nie wykryto wtedy żadnych zmian. Nie mam żadnych typowych objawow dla raka piersi. Skóra jest normalna nie zmienila sie, nie wycieka żadna substancja. Czy mam się obawiać czegos obawiac?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wyjaśnienie charakteru guzka a czy zmiana była określona w klasyfikacji birads?