Co oznacza zmienne zachowanie u faceta?

Jestem zakochana po uszy w koledze z pracy jednak raczej bez wzajemności i wszystko byłoby w porządku,gdyby nie jego skrajnie zachowania...potrafi jednego dnia cały dzień m w sposób zabawny bądź i niezabawny dokuczać szczególnie robi złośliwe komentarze na temat mojego wygladu,np. że ma grube uda,pulchne paluchy,farbowane włosy,...jednego dnia jest jak do rany przyłóż a następnego złośliwy..zna moje tajemnice a o swoim prywatnym życiu nic nie mówi tylko ucina tekstem ,,tego nie wiem,,jest to trudny typ faceta,który wywołuje we mnie skrajne uczucia..bardzo jara go kiedy się denerwuje.. całymi dniami o nim myślę,nie potrafię zainteresowac się kimś innym..jestem uzależniona od rozmów z nim, potrafimy przegadać że sobą cały dzień w pracy..jednak po pracy już relacji nie ma.

Dzień Dobry Pani,

Mężczyzna, który szanuje Kobietę (jak również siebie) nie pozwoliłby sobie na takie uwagi wobec Pani...

Pani kolega przekracza Pani granice, na których przekraczanie Pani niewerbalnie, czy też nie reagując dała ku temu przyzwolenie..., jak również manipuluje rozmową, nie dzieląc się z Panią info o sobie...

Jaka potrzebę Kolega sobie załatwia?

Myślę, że byłaby dla Pani pomocna rozmowa z psychologiem, by mogła Pani uzyskać ogląd Pani relacji, do czego Panią serdecznie zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani tylko wartościowej i dodającej skrzydeł relacji,
irena.mielnik.madej@gmail.com