Co oznacza znaczna niższa amplituda zapisu po stronie prawej w EEG?

wynik EEG-Zapis aymetryczny,znaczna nizsza aplituda zapisu po stronie prawej.czynnosć podstawowa 6-7c/s wymieszana z dużą ilościa rozsianej czynności wolnej o zaostrzonym wierzchołku i ampl.100uV.Rz-słabo wyrażona,Hv-nie zmienia zapisu.Fs-bez wpływu.wynik 13-letniego syna,czekamy na naeurologa,ma problemy z pamiecia potwierdzone badaniami w por.psychol.czeste bole glowy ,słabniecia i omdlenia bez utraty swiadomosci.co to moze byc? epilepsja ,udar,zapalenie opon czy jakiś guz?prosze o pomoc

Spokojnie konsultacja neurologiczna i psychologiczna
Wsparcie i spokojne rozmowy z dzieckiem,
wsparcie w szkole
Pozdrawiam