Co oznacza zniesiona fizjologiczna lordoza szyjnego odcinka kręgosłupa?

Witam proszę kogoś o informacje czy wynik Angio TK naczyń jest niepokojący. Nieznaczny kinking LVA na poziomie C2. Zniesiona fizjologiczna lordoza szyjnego odcinka kręgosłupa . W obrębie trzonu kręgu Th1 zmiana o charakterze naczyniaka , wielkości 28x15x14mm. Pienista wydzielina w świetle zatoki szczękowej lewej. Dodam że pani neurolog powiedziała że naczyniaka będziemy obserwować ale nic z nim nie robić. Dostałem także skierowanie do laryngologa . Występują u mnie bóle głowy z przodu tyłu szumy w uszach i po za tym trudniejsze poruszanie szyją. Czy w/w wynik może mieć coś z tym wspólnego? czego spodziewać się u laryngologa ? czy wynik jest bardzo zły?

Badanie MRI do interpretacji klinicznej
po pełnej konsultacji, : wywiad, badanie ogólne i neurologiczne!

Do pełnej konsultacji Neurolog i Laryngolog
Naczyniaki trzonów często tylko do obsercaji...
Ćwiczenia posturalne! Zdrowy tryb życia
Pozdrawiam i zapraszam ;