Co oznacza zwężenie przestrzeni międzykręgowej w badaniu?

Mam 38 lat pracuję jako spawacz objawy zaczęły się od maja zeszlego roku i stopniowo nachodza ból w klatce, dretwienie prawej ręki, senność, zawroty ból karku. teraz kark boli mnie nawet jak leżę wynik rezonansu zwężenie przestrzeni między kremowej c5-c6 napoziomachc4-c7 zwężenie otworów miedzykregowych bez ucisku korzeni nerwowych w otworach. Na poziomach c3-c4 c4-c5 i c6-c7 uwypuklenia tarczek miedzykregowych do kanału kręgowego na głębokość do 2mm powodujące niewielki ucisk worka

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego łącznie z powyższym wynikiem. Proponują udać się do lekarza neurologa