Co oznacza zwłóknienie gruczołów śluzowych w badaniu?
Proszę o interpretacje diagnozy: zwłóknienie gruczołów śluzowych.Od kilku lat borykam się z niewłaściwie wydzielanym śluzu w jamie ustnej i gardle.Ciągnie się jak białko jaja. Wizyty u laryngologów, perodontologa, gastrologów-nie mam refluksu.Tomografia zatok prawidłowa.Brak alergii.Próbowałam też leczenia u psychiatry, który mówił, że może ??to nerwica gardła.Półroczne stosownie-testowanie leków niczego nie zmieniło.Gdzie szukać pomocy? Nie potrafię z tym dalej funkcjonować.

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Skuteczność balonikowania zatok
Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jaka jest skuteczność tego zabiegu.
Witam serdecznie,
jak zwykle dopiero na końcu bezowocnej odysei po lekarzach ktoś wpada na pomysł, że może dolegliwości mają podłoże psychiczne. Przypuszczam, że wizyta u psychoterapeuty mogła by przynieść rozwiązanie Pani problemów. Zapraszam, pozdrawiam i życzę zdrowia.
Aha następne wolne terminy w Warszawie dopiero 17 i 18 marca.
Jeszcze raz pozdrawiam