Co oznaczać mogą nudności i wymioty u 19-latki?

Witam, Mam 19 lat i ostatnio bardzo zle sie czuje. Zaczelo sie od nudności i biegunce po każdym posiłku 4dni temu. Od wczoraj mam gorączkę 38 stopni na przemian z uderzeniami gorąca. Jak tylko siedzę bądź stoję mam mówienie w prawej części ciała do tego stopnia że nie dam rady stanąć na prawej nodze lub chwycić coś prawa ręka. Strasznie boli mnie dolną część brzucha a ból promieniuje na plecy. Nie dam rady nic jeść bo od razu jest mi niedobrze. Czy może być to grypa czy coś poważniejszego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być nieżyt żołądkowo-jelitowy , wskazane obfite nawodnienie, elektrolity, leki rozkuczowe w razie bólu brzucha. W razie braku poprawy po kilku dniach, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam