Co oznaczają bąble na opuszkach palców?

Dzień dobry. Co to może być? Proszę o pomoc. Na opuszkach palcow robią mi się bable które są puste w środku a potem schodzi skóra płatkami. Nie boli i nie swedzi

Nie widze zmian nie jestem w stanie ich ocenić , zbadać i wdrozyć leczenia.Proszę udac się na konsultację do dermatologa.Po badaniu lekarz powie coś więcej.