Co oznaczają bąble na skórze po mezoterapii?

Witam jestem po mezoterapii 2 dni na twarzy ciagle utrzymuja sie kuleczki (takie jak po ukászeniu komara). Pije 3l wody. Czy taka reakcja jest prawidłowa? Kiedy báble zaczna sie wchłaniqć. Dziękuję za odpowiedz.

Tak mogą się utrzymywac 2-3 dni ale niepowinny dłużej, prosze równiez masować skórę tak jak lekarz zalecił. Jeśli cokolwiek Panią niepokoi nalezy skonsultować się u lekarza wykonującego zabieg skonsultować

Witam Panią,
To prawidłowa reakcja. Kwas hialuronowy podaje się śródskórnie i potrzeba czasem kilku dni, aby on się wchłonął.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska