Co oznaczają bardzo silne bóle kręgosłupa lędźwiowego?
Witam, mam 26 lat, jestem kobietą, a od kilku lat zmagam się z paraliżującym bólem odcinka lędźwiowego(tzw. sztywnienie kręgosłupa). Dziś miałam zrobione rtg kręgosłupa, a oto wynik: "Niewielka lewowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją. spłycenie lordozy lędźwiowej. Małe zwężenie tarczy międzykręgowej l3-4. Po za tym l-s i stawy krzyż-biodr. bez zmian". Co oznacza taki opis rtg? Czy zmiany są zwyrodnieniowe, czy to tylko zwykłe skrzywienie kręgosłupa? Czy mogę odczuwać tak intensywny ból? Pozdr

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam, należy zbadać i potwierdzić/wykluczyć wpływ na objawy krążka międzykręgowego (dysku). Proszę poszukać w miejscu zamieszkania fizjoterapeuty stosującego procedury metody McKenziego. Pozdrawiam