Co oznaczają bardzo silne bóle kręgosłupa lędźwiowego?

Witam, mam 26 lat, jestem kobietą, a od kilku lat zmagam się z paraliżującym bólem odcinka lędźwiowego(tzw. sztywnienie kręgosłupa). Dziś miałam zrobione rtg kręgosłupa, a oto wynik: "Niewielka lewowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją. spłycenie lordozy lędźwiowej. Małe zwężenie tarczy międzykręgowej l3-4. Po za tym l-s i stawy krzyż-biodr. bez zmian". Co oznacza taki opis rtg? Czy zmiany są zwyrodnieniowe, czy to tylko zwykłe skrzywienie kręgosłupa? Czy mogę odczuwać tak intensywny ból? Pozdr

Witam, należy zbadać i potwierdzić/wykluczyć wpływ na objawy krążka międzykręgowego (dysku). Proszę poszukać w miejscu zamieszkania fizjoterapeuty stosującego procedury metody McKenziego. Pozdrawiam