Co oznaczają bezdechy u dziecka?

Witam.Moj trzyletni syn ma przerosniety migdal trzeci I boczne.Jest pod opieka laryngologa.Leczenie farmakologiczne nie przynosi efektow. Dziecko dostalo skierowanie do szpitla.Zabieg dopiero w grudniu 2017.Z dnia na dzien jest coraz gorzej, dziecko nie moze oddychac, zrywa sie w nocy lapiac oddech.Ma bezdechy. Co robic w tak naglych sytuacjach? Czy takich zabiegow nie robi sie na ,,cito,,? Rozwazyc prywatna klinike z szybkim terminem?

Migdałki - gardłowy i podniebienne są największe u dzieci pomiędzy 3 a 7 rokiem życia. Niestety nie ma możliwości wykonania takiego zabiegu na "cito", w tej sytuacji należy rozważyć zabieg w klinice prywatnej z szybkim terminem lub poszukać innego szpitala w ramach NFZ w miarę szybkim terminem przyjęcia do szpitala.