Co oznaczają białe grudki na dłoniach?

witam- tym razem dotyczy córki 17 lat.Od kilku ładnych tygodni na wewnętrznej stronie obu dłoni pod wpływem kontaktu z wodą nawet zwyklą , bez chemikaliów, uwidaczniają się białe gródki , zgrubienia, skóra staje się pomarszczona.Nawet kiedy się spocą dłonie też to występuje.Córka mowi, że to jest cały czas , ale pod wpływem wilgoci widać bardziej .Znika po kilkunastu minutach.Jest alergiczką na roztocza kurzu, trawy.Co to może być?

Prosze udac się do dermatologa na konsultacje, po badaniu lekarz postawi diagnozę. Bez badania i obejrzenia stanu skóry nikt nie jest w stanie postawić prawidłowej diagnozy ani wdrożyć odpowiedniego leczenia:)