Co oznaczają białe grudki po powiększeniu ust?

Witam . Dwa lata temu powiekszalam usta niestety rok po powiększaniu zauważyłam nad ustami oraz pod ustami białe twarde grudki . Zaniepokoiło mnie to , udałam sie do lekarza medycyny estetycznej . Lekarz pod znieczuleniem przebił kilka grudek i ze środka wydobyła sie biała wydzielina która nazwał surowica z ropa . Podał mi antybiotyk . Reszty nie udało sie wyciągnąć ponieważ były zbyt twarde . Niestety kazał mi przyjść po okresie 3 lat . Niestety nadal martwią mnie te grudki które są widoczne po napięciu skory i przy ucisku bolą . Nie dostałam żadnej konkretnej diagnozy . Co to może być ?

Można skonsultować się u innego lekarza medycyny estetycznej, niestety bez obejrzenia zmian ciężko cokolwiek więcej powiedzieć nie widząc tych zmian.