Co oznaczają białe grudki w wydzielinie podczas stosunku?

Witam! Martwi mnie biala grudkowata (biale grudki w przezroczystej wydzielinie) konsystencja wydzieliny podczas stosunku. Akurat jestem przed okresem ale czasem występuje rowniez po dniach lub w trakcie dni plodnych. Na bieliźnie natomiast jednolita biała średnio gęsta. Ogolnie nie wydziela zapachu i jest bezsmakowa. Nie czuję żadnych dolegliwości t.j pieczenie świąd nieprzyjemny zapach itd.Nie sądzę by moglo dojsc do grzybicy pochwy. . Ale bardzo malo pije wody w ciagu dnia, czy ma to wpływ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wizytę u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.